ما را حمایت کنید
 

هفته نامه پیک سنجش ۱۰۱۷

در این مطلب می‌توانید به صورت رایگان هفته نامه پیک سنجش ۱۰۱۷ را که توسط تیم هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور تهیه شده است را از همیارکنکور دریافت و مطالعه نمایید که امیدواریم بتوانید با کمک از آن قدم هرچند کوچک در پیشرفت تحصیلی خود بردارید.

پیک سنجش، هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد که کار خود را از پاییز سال ۱۳۷۵ آغاز نمود و تاکنکون به طور پیوسته دوشنبه هر هفته منتشر می‌شود. هفته نامه پیک سنجش شامل آخرین اخبار و اطلاعیه‌های سازمان درباره مراحل مختلف آزمون‌هایی است که از مرحله آغازین تا پایان آن (ثبت نام آزمون تا اعلام نتایج نهایی و معرفی اسامی پذیرفته شدگان هر آزمون) از سمت سازمان سنجش آموزش کشور اجرا می‌شود.

هفته نامه پیک سنجش، با ستون‌ها و صفحات ثابت و متغیری مانند: یادداشت هفته، اخبار، اطلاعیه، همشاگردی سلام، گزارش خبری، گفتگو، آشنایی با رشته‌های دانشگاهی، آگهی و… به فراخور برنامه زمانی آزمون‌‌ها، با مخاطبان جوان خود (دانش آموزان سال‌های آخر دبیرستان و یا دانشجویان دوره‌های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، داوطلبان آزمون سراسری، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد و دکتری همراه می‌شود و در جهت راهنمای آنها به منظور ثبت نام و شرکت در آزمون‌های مختلف که از سوی سازمان سنجش برگزار می‌گردد گام بر می‌دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*